יום שישי, 24 ביוני 2016

רוצים למכור לידים או לקנות לידים? אתם מוזמנים לפנות אלינו או להיכנס אלינו לאתר

מאז 2006 אנחנו מתעסקים בתחום הפרסום והשיווק באינטרנט, קידום אתרים, בניית אתרים, מכירת לידים/לקוחות בכל הסוגים, קניית לידים/לקוחות בכל הסוגים, בניית אפליקציות, פרסום בפייסבוק ועוד המון.

היתרון שלנו שאנחנו עובדים עם כמות אדירה של חברות ויש לנו ניסיון של שנים, אז אם אתם צריכים פרסום לאתר שלכם או לדף נחיתה שלכם או לדף הפייסבוק שלכם או שפשוט בא לכם לקדם את המאמר או את הבלוג שלכם, אז אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנחנו נדאג שתיהיו מרוצים, ונפרסם אתכם במאות אתרים אינדקסים ופורומים שגם יביאו לכם חשיפה של אלפי גולשים מדי יום, גם יקדמו אתכם בגוגל לעמודים הראשונים, גם הפרסום שלכם יופיע למשך תקופה ארוכה.


רוצים למכור לידים או לקנות לידים? אתם מוזמנים לפנות אלינו או להיכנס אלינו לאתר.

(1) רוצים למכור לידים - אם יש לכם לידים שאתם רוצים למכור ולהרוויח מהם כסף אתם מוזמנים לשלוח לנו הודעה או פה או בצור קשר באתר שלנו internet global world ואנחנו נמכור לכם את הלידים לקונים שרוצים לקנות אותם.

(2) רוצים לקנות לידים - אם אתם צריכים לקנות לידים בכל תחום שהוא אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר או פה או באתר שלנו, אנחנו עובדים עם מאות חברות שיש להם לידים איכותיים בכל התחומים שיש, אז אם אם אתם מחפשים לידים בכל תחום שהוא צרו איתנו קשר באתר שלנו internet global world ואנחנו נביא לכם את הלידים הכי טובים.

האתר שלנו :

http://internetglobalworld.com/ 

האימייל שלנו: internetglobalworld@gmail.com


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה